Projektowanie placów zabaw

Jedną z głównych działalności naszej firmy jest projektowanie placów zabaw dla dzieci. Budowa nowego a co najważniejsze w pełni bezpiecznego placu zabaw składa się z kilku podstawowych etapów. Nasza wyszkolona i posiadająca wieloletnie doświadczenie kadra pracowników na każdym z etapów służy pomocą oraz pozostaje do Państwa dyspozycji. Z naszych usług skorzystało już wiele szkół, przedszkoli, gmin, hoteli, urzędów miasta, oraz wielu klientów indywidualnych.

Pierwszym etapem projektowania placów zabaw jest dobór odpowiednich urządzeń z katalogu naszych produktów. Urządzenia dobieramy tak, aby spełniały Państwa oczekiwania, oraz dawały radość najmłodszym. Zestawy zabawowe muszą być dostosowane do wieku oraz do liczby dzieci dla których są przewidziane.

Po wstępnym wyborze koncepcji placu zabaw, nasi projektanci wykonują niezbędne rysunki techniczne, oraz wyznaczają strefy bezpieczeństwa gwarantujące bezpieczne użytkowanie placu zabaw. Na każdym z etapów otrzymują Państwo rysunki oraz szkice projektowanych zestawów zabawowych, które mogą być na bieżące modyfikowane oraz dostosowywane do Państwa wymagań.

Projektowanie placów zabaw kończy się przekazaniem rysunków do działu produkcyjnego, gdzie nasi wyszkoleni oraz doświadczeni pracownicy przygotowują wymarzony plac zabaw dla Państwa dzieci, a następnie ekipy montażowe, z reguły w ciągu jednego dnia montują plac zabaw u Państwa.

projektowanie placów zabaw 2
projektowanie placów zabaw
projektowanie placów zabaw