Certyfikowane place zabaw z atestem

Szanowni Państwo, pragniemy przedstawić Państwu bogatą ofertę na Certyfikowane place zabaw.

Certyfikowane place zabaw produkowane przez naszą firmę spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, czyniąc je w pełni bezpiecznymi dla dzieci. Nasze zestawy zabawowe spotkać można w wielu szkołach , przedszkolach, hotelach i innych miejscach użyteczności publicznej gdzie wymagane są place zabaw z atestem. Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów zabawowych dla dzieci, począwszy od pojedynczych urządzeń, takich jak karuzele, huśtawki, czy też sprężynowce, a skończywszy na rozbudowanych zestawach zabawowych, składających się z domków, zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych, mostków, urządzeń sprawnościowych i wielu innych podzespołów.

Każdy zestaw oraz urządzenie może być dostosowane do Państwa potrzeb, w tym wieku dzieci, oraz do miejsca którym Państwo dysponujecie. Nowością w naszej ofercie jest Pociąg edukacyjny. Pociąg edukacyjny może być skomponowany z dowolnie wybranych przez Państwa wagoników. Każdy wagonik poprzez swoje wyposażenie spełnia funkcje zarówno zabawowe, jak i edukacyjne. W naszej ofercie znajdują się również siłownie zewnętrzne oraz urządzenia street workout, które cieszą się coraz większą popularnością, i stanowią idealne wypełnienie przestrzeni publicznej.

Na przestrzenie lat zaufało nam wiele firm i instytucji, wybierając nasze place zabaw. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do nich już dziś!